PRATİK YARIŞMALAR TAKVİMİ
|
|
05 Şubat Salı, 2013
|
Yarışma Kodu |
Yarışma Adı |
Süre |
Oturum |
Saat |
JP 1 |
Lise Düzeyi Okular için Balık Yarışması |
30 dakika |
1. Oturum |
09.45 - 10.15 |
JP 1 |
Lise Düzeyi Okular için Balık Yarışması |
30 dakika |
2. Oturum |
10.30 - 11.00 |
JP 1 |
Lise Düzeyi Okular için Balık Yarışması |
30 dakika |
3. Oturum |
11:15 - 11:45 |
JP 3 |
Lise Düzeyi Okular için Makarna Yarışması |
25 dakika |
1. Oturum |
12.00 - 12.25 |
JP 4 |
Lise Düzeyi Okular için Ana Yemek |
40 dakika |
1. Oturum |
12:40 - 13.20 |
JP 4 |
Lise Düzeyi Okular için Ana Yemek |
40 dakika |
2. Oturum |
13:35 - 14.15 |
JP 5 |
Lise Düzeyi Okular için Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması |
90 dakika |
1. Oturum |
14:30 - 16.00 |
JP 2 |
Lise Düzeyi Okular için Restoran Tatlı Tabağı |
30 dakika |
1. Oturum |
16:15 - 16.45 |
JP 3 |
Lise Düzeyi Okular için Makarna Yarışması |
25 dakika |
2. Oturum |
17:00 - 17.25 |
JP 7 |
Üniversite Düzeyi Balık Yarışması |
30 dakika |
1. Oturum |
17:40 - 18:10 |
TB 2 |
Parade de Chefs Banquet Ekibi |
240 dakika |
1. Oturum |
09:00 - 13:00 |
|
06 Şubat Çarşamba, 2013
|
Yarışma Kodu |
Yarışma Adı |
Süre |
Oturum |
Saat |
JP 4 |
Lise Düzeyi Okullar için Ana Yemek |
40 dakika |
3. Oturum |
09:00 - 09:40 |
JP 4 |
Lise Düzeyi Okullar için Ana Yemek |
40 dakika |
4. Oturum |
09:55 - 10:35 |
JP 5 |
Lise Düzeyi Okullar için Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması |
90 dakika |
2. Oturum |
10:50 - 12:20 |
SP 1 |
Modern Kuzine |
30 dakika |
1. Oturum |
12:35 - 13:05 |
SP 1 |
Modern Kuzine |
30 dakika |
2. Oturum |
13:20 - 13:50 |
JP 2 |
Lise Düzeyi Okullar için Restoran Tatlı Tabağı |
30 dakika |
2. Oturum |
14:05 - 14:35 |
SP 2 |
Kuzu |
30 dakika |
1. Oturum |
14:50 - 15:20 |
SP 2 |
Kuzu |
30 dakika |
2. Oturum |
15:35 - 16:05 |
JP 6 |
Üniversite Düzeyi Okullar Restoran Tatlı Tabağı |
30 dakika |
1. Oturum |
16:15 - 16:45 |
JP 7 |
Üniversite Düzeyi Balık Yarışması |
30 dakika |
2. Oturum |
17:00 - 17:30 |
JP 1 |
Lise Düzeyi Okullar için Balık Yarışması |
30 dakika |
4. Oturum |
17:45 - 18:15 |
TB 2 |
Parade de Chefs Banquet Ekibi |
240 dakika |
2. Oturum |
09:00 - 13:00 |
|
07 Şubat Perşembe, 2013
|
Yarışma Kodu |
Yarışma Adı |
Süre |
Oturum |
Saat |
SP 3 |
Balık |
30 dakika |
1. Oturum |
09.00 - 09.30 |
SP 3 |
Balık |
30 dakika |
2. Oturum |
09.45 - 10:15 |
SP 4 |
Engelli Aşçı Yarışması |
30 dakika |
1. Oturum |
10.30 - 11:00 |
JP 8 |
Üniversite Düzeyi Makarna Yarışması |
25 dakika |
1. Oturum |
11:15 - 11:40 |
SP 5 |
Makarna |
25 dakika |
1. Oturum |
11:55 - 12:20 |
SP 7 |
Orjinal Türk Yemeği |
40 dakika |
1. Oturum |
12:35 - 13:15 |
SP 9 |
Asya ve Uzakdoğu Mutfağı |
30 dakika |
1. Oturum |
13:30 - 14:00 |
SP 10 |
Restoran Tatlı Tabağı |
30 dakika |
1. Oturum |
14:15 - 14:45 |
SP 11 |
Modern Türk Mutfağı |
45 dakika |
1. Oturum |
15:00 - 15:45 |
JP 6 |
Üniversite Düzeyi Okullar Restoran Tatlı Tabağı |
30 dakika |
2. Oturum |
16:00 - 16:30 |
JP 7 |
Üniversite Düzeyi Balık Yarışması |
30 dakika |
3. Oturum |
16:45 - 17:15 |
JP 8 |
Üniversite Düzeyi Makarna Yarışması |
25 dakika |
2. Oturum |
17:25 - 17:30 |
SP 3 |
Balık |
30 dakika |
3. Oturum |
17:40 - 18:10 |
TB 2 |
Parade de Chefs Banquet Ekibi |
240 dakika |
3. Oturum |
09:00 - 13:00 |
|
08 Şubat Cuma, 2013
|
Yarışma Kodu |
Yarışma Adı |
Süre |
Oturum |
Saat |
SP 3 |
Balık |
30 dakika |
4. Oturum |
09:00 - 09:30 |
SP 2 |
Kuzu |
30 dakika |
3. Oturum |
09:45 - 10:10 |
SP 5 |
Makarna |
25 dakika |
2. Oturum |
10:25 - 10:50 |
JP 9 |
Üniversite Düzeyi Ana Yemek |
40 dakika |
1. Oturum |
11:05 - 11:45 |
JP 9 |
Üniversite Düzeyi Ana Yemek |
40 dakika |
2. Oturum |
12:00 - 12:40 |
JP 9 |
Üniversite Düzeyi Ana Yemek |
40 dakika |
3. Oturum |
12:55 - 13:35 |
JP 10 |
Üniversite Düzeyi Modern Türk Mutfağı |
90 dakika |
1. Oturum |
13:45 - 15:15 |
JPT 1 |
Gençler Pratik Ekip Yarışması |
70 dakika |
1. Oturum |
15:30 - 16:40 |
JP 5 |
Lise Düzeyi Okullar için Modern Türk Mutfağı Ekip Yarışması |
90 dakika |
3. Oturum |
16:55 - 18:25 |
TB 2 |
Parade de Chefs Banquet Ekibi |
240 dakika |
4. Oturum |
09:00 - 13:00 |
|
09 Şubat Cumartesi, 2013
|
Yarışma Kodu |
Yarışma Adı |
Süre |
Oturum |
Saat |
SP 6 |
Yılın Altın Şefi |
100 dakika |
1. Oturum |
09:00 - 10:40 |
JP 7 I |
Yılın Altın Genç Şefi |
75 dakika |
1. Oturum |
10:50 - 12:05 |
SPT 2 |
Ustalar Pratik Ekip Yarışması |
70 dakika |
1. Oturum |
12:10 - 13:15 |
JPT 1 |
Gençler Pratik Ekip Yarışması |
70 dakika |
2. Oturum |
13:25 - 14:35 |
SPT 1 |
Ekipler Grand Prix |
90 dakika |
1. Oturum |
14:45 - 16:15 |
TB 2 |
Parade de Chefs Banquet Ekibi |
240 dakika |
4. Oturum |
09:00 - 13:00 |